Продаж і установка комерційних зарядних станцій для електромобілів

Продаж і установка комерційних зарядних станцій для електромобілів

Про нас

Компанія “Е-заряд” займається як продажем домашніх зарядних станцій, так і установкою громадських зарядних комплексів в популярних закладах міста Суми та області

Single - Особиста зарядна станція прямо у Вас вдома
Single - Особиста зарядна станція прямо у Вас вдома

Портативна станція Single дозволяє заряджатися в будь-якому місці, від звичайної розетки, з тією ж потужністю, з якою дозволяє мережа. У вас есть можливість вручну регулювати потужність від 1кВт до 19 кВт і заряджати будь-який електромобіль. Компактний водонепроникний пристрій можна брати з собою і користатися їм коли завгодно і де завгодно.

РОЗМІР ЗАРЯДНОЇ СТАНЦІЇ:

Монтаж:
Висота пристрою на нозі


472х281х162мм.
1743 мм.
Довжина кабелю:
Від 6,5 м
Інформаційний дісплей:
Двострочний LED з підсвіткою,
Пiдтримка ASCII
Захисне обладнання:
Зарядна станція оснащена контролером з електронним ПЗВ (30 мА, 3 фази);
Клас захисту корпусу IP65;
Клас захисту від механічного впливу IK10;
Діапазон робочих температур:
Від -50°C до +50°C
Виробник зарядної станції:
Україна,
гарантія на обладнання і монтаж 12 місяців

Число автомобілів, що можуть заряджатися одночасно:
1 автомобіль

1 од.
Type 1 (J1772)
240V
80A/до 19kW*

1 од.
Type 2 (Mennekes)
240V/380V
63A / до 45kw*

I-Station - Надійність і лаконічний дизайн

Кiлькiсть автомобілів, що можуть заряджатися одночасно
2 автомобiля + 1 опцiонально

1 од.
Type 1 (J1772)
240V
80A/до 19kW*

1 од.
Type 2 (Mennekes)
240V/380V
63A/до 45kW*

I-Station - Надійність і лаконічний дизайн

I-Station - це нова генерація зарядних станцій від AutoEnterprise. У даній станції зібрані кращі рішення в області силової електроніки та доповнені сучасним дизайном

РОЗМІР ЗАРЯДНОЇ СТАНЦІЇ:

Наземний монтаж:


1983х643х290мм.
Довжина кабелю:
Від 6.5 м
Інформаційний дісплей:
Двострочний LED з підсвіткою,
Пiдтримка ASCII
Захисне обладнання:
Зарядна станція обладнана контролером з електронним УЗО (30 мА, 3 фази);
Клас захисту корпусу IP65;
Клас захисту від механічного впливу IK10
Діапазон робочих температур:
Від -50°C до +50°C
Виробник зарядної станції:
Україна,
гарантія на обладнання і монтаж 12 місяців

Ціна послуг

Зарядні
станції для дому

479€

Комерційні
зарядні станції

ціна договірна

Установка
зарядних станцій

ціна договірна

Наші переваги

індивідуальний підхід до кожного клієнта

висока якість обладнання

можливість заряджати абсолютно кожен електромобіль

швидке вирішення різних питань

гарантія на обладнання і монтажні роботи

великий досвід в цій сфері

Наші об'єкти

Нам довіряють

Залишити заявку

Залишились питання? Залиште заявку, наш менеджер Вам зателефонує в найближчий час і відповість на всі ваші питання

Новини

Портативні зарядні станції від компанії Е-заряд

Компанія “Е-заряд” пропонує кожному власнику електромобіля просте і ефективне рішення для зарядки акумуляторної батареї, яка дозволить суттєво знизити загальний час накопичення заряду. Ми займаємося продажом і монтажем двох різновидів станцій зарядки:

  • Single – для індивідуального домашнього використання;
  • I-Station – для комерційного використання.

Залежно від ваших потреб і запитів пропонуємо індивідуальний підхід і відповідаємо на будь-які запитання в процесі вибору.

Індивідуальні електрозаправні станції – майбутнє вже настало

Електромобілі (EV) представляють собою новітній інноваційний тип транспорту, який вже сьогодні дозволяє вам не тільки істотно скоротити витрати на оплату палива та витратних матеріалів (фільтра, масла, прокладки), а й істотно знизити вплив автомобіля на забруднення навколишнього середовища.

Будь-який сучасний електромобіль працює від акумулятора, який потрібно заряджати або в домашніх умовах, або на комерційній зарядної станції. На жаль, сьогодні електрозаправки в Україні – це, швидше, виняток із правил: навіть якщо ви і знайдете станцію підзарядки в вашому місті, до неї, напевно вже вишикувалася черга з декількох авто.

Багатьох водіїв дратує також і якість роботи подібних станцій: мало кому сподобається простояти у заправного устаткування для електромобіля близько години, після чого з’ясувати, що акумулятора вистачатиме зарядився повністю і запасу ходу вам явно не вистачить.

У той же час мало хто знає, що давно існує рішення цієї проблеми – портативна зарядна станція серії Single або I-Station від компанії Е-заряд здатна допомогти вашому автомобілю в найкоротші терміни!

Вигоди використання наших станцій

Більшість електромобілів поставляються із зарядним пристроєм рівня 1, яке ви можете підключити до будь-якої стандартної розетки на 220 вольт, але багатьом людям потрібна більш швидка спеціалізована зарядна станція у себе вдома.

Особиста портативна зарядка, ціна якої по кишені кожному – це не мрія, а реальність. Використовуючи зарядний блок Single, ви можете зарядити акумулятор свого електромобіля не тільки у себе вдома, а й у будь-якому іншому місці, якщо дозволяє потужність електромережі.

До особливостей пристрою варто віднести можливість регулювання потужності в ручному режимі в діапазоні 1-19 кіловат, а також універсальність підключення, що дозволяє заряджати батареї будь-яких електромобілів. Станція відрізняється компактністю, вона непроникна для води і вологи, працюючи в широкому діапазоні температур.
Для комерційного використання ми рекомендуємо I-Station – портативні зарядні пристрої, ціна яких одна з найдоступніших на ринку. З їх допомогою можна одночасно заряджати 2-3 автомобіля

Громадські зарядні комплекси можна монтувати в будь-яких місцях при наявності технічної можливості. Установка зарядних станцій затребувана, наприклад, на стоянках біля супермаркетів, ресторанів, торгово-розважальних центрів, басейнів, спортивних залів і так далі.

Цікавить на вартість зарядних станцій? Залишилися питання, що стосуються індивідуального використання вдома? Ми завжди готові проконсультувати і допомогти визначитися з вибором оригінальних зарядних електростанцій!